Materialen
Behang
Je hebt keuze uit maar liefst vier materialen.De meest gebruikte zijn vlies- en vinylbehang. En daarnaast is er EcoTex en Airtex®, voor als het tegen een stootje moet kunnen.
Ieder materiaal heeft zijn eigen kenmerken en uitstraling. Kies de optie die het beste bij je smaak en behoeften past en geniet van een geweldige look voor je muren!
We raden je aan stalen aan te vragen, zodat je het verschil goed kan zien en voelen. De foto's zijn heel dicht op het oppervlak genomen, een close up als het ware. Op een paar passen afstand zie je de structuur van je behang niet meer.

Mystic Garden Vinyl
Vliesbehang
Vinyl behang
EcoTex
Airtex®
Vinylbehang




Vliesbehang
Vliesbehang is stevig papier met een matte, krasvaste coating. Het is 100% recyclebaar.
Prijs € 69,- per m2.
Vinylbehang
Vinylbehang bestaat uit papier met een beschermende toplaag van PVC.
€ 89,- per m2,
EcoTex.
Fijngeweven polyesterdoek met een PVC-vrije coating. 100% recyclebaar.
Prijs € 99,- per m2.
Airtex®
Fijngeweven polyesterdoek
met een PVC coating.
Prijs € 99,-per m2.
Cirkels en prints
Je kan kiezen uit vier matererialen.
1. Zelfklevend op Gekkotex. Dit is een zelfklevend polyester met matte textiel uitstraling, Het materiaal is kreukvrij en herpositioneerbaar waterbestendig en nagenoeg scheurvast. Ophanginstructie krijg je in je mailbox.
2. Forex® plaat is een hard, stevig en toch licht materiaal. Dankzij de harde en stralend witte toplaag ziet je foto er strak en helder uit. Uitstraling is mat. Het ophangsysteem zit erbij.
3. Dibond® is stevig en toch licht dankzij de combinatie van aluminium met een zwarte kunststof kern. Het materiaal is vochtbestendig, vormvast en duurzaam. Uitstraling is mat.
Het ophangsysteem zit erbij.
4, Plexiglas heeft een luxe uitstraling en een mooi 3D-effect. Het ophangsysteem zit erbij.
